Konzultace

Konzultace2021-08-29T17:52:00+00:00

CHCEŠ VYŘEŠIT JAKÝKOLIV PROBLÉM VE SVÉM ŽIVOTĚ?

CHCEŠ POCHOPIT SVOJE TĚLO A JEHO NEMOCI A PŘESTOUPIT NA CESTU ZDRAVÉHO A ŠTASTNÉHO ŽIVOTA?

JSI OCHOTNÝ/Á SE ZMĚNIT?

DOKÁŽEŠ BÝT TRPĚLIVÝ/Á?

Pokud ano, pak Ti v tom ráda pomohu.

JAK?

V rámci první individuální konzultace Ti pomůžu odhalit SKRYTÉ EMOČNÍ VZORCE,  které Tě udržují v začarovaných kruzích Tvého života anebo Ti dokonce způsobují zdravotní problémy. Ale nejen to – hlavně Ti odhalím, proč a odkud se v Tobě vzaly. Pomocí ZMĚNY ÚHLU POHLEDU a JEDNODUCHÝCH TECHNIK Ti pak ukážu, kudy z těchto nevědomých nastavení vede cesta ven. Jsem totiž přesvědčena, že tím nejlepším léčitelem pro sebe dokážeme být jen my sami a jakákoliv vnější podpora má být pouze dočasným nástrojem.

Vzhledem k tomu, že u většiny z nás mají ale problémy a bolesti naší minulosti mnoho vrstev a jejich uzdravování je otázkou delšího času, nabízím Ti možnost dalších konzultací v průběhu Tvé cesty uzdravování a přeměny starých myšlenkových vzorců na nové. Načasování a samotná potřeba konzultace vychází zcela z Tvých pocitů a Tvé svobodné vůle – každý z nás je jedinečný a  neexistuje žádný univerzální postup.

MOJE MOTTO: SVŮJ ŽIVOT DOKÁŽEME TRVALE UZDRAVIT JEN MY SAMI!

CENA?

První konzultace – 1,5 hodiny – 1500 Kč

Další konzultace – 1 hodina – 900 Kč

Chci se objednat

Žádná změna nepřijde ze dne na den. Ale nikdy není pozdě začít žít tak, jak si skutečně přeješ.

Investuj do sebe a vytvoř si život, který budeš milovat!

„Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“
Albert Einstein

Každý z nás má v sobě sílu a moudrost vyřešit všechny svoje problémy a jen každý z nás ví, která cesta je pro něj ta pravá. Ale každý z nás občas potřebuje někoho, kdo mu pomůže rozeznat ten správný směr.