Integrovaná Energetická Terapie (nově!)

NECÍTÍŠ SE DOBŘE? TRÁPÍ TĚ VZTAHY? NEMOC? NEBO COKOLIV JINÉHO?

Integrovaná Energetická Terapie (IET) pomáhá uvolňovat energetické bloky na buněčné úrovni těla a obnovit tak jeho rovnováhu. Skrze jemný dotek dochází k prozařování a integrování míst na těle, které jsou spojeny se specifickými energetickými bloky, jimiž jsou VINA, NEDŮVĚRA, STUD, POCIT OHROŽENÍ, POCIT „MĚL/A BYCH“, ZRADA A ZLOMENÉ SRDCE, ROZHOŘČENÍ, HNĚV, STRES A POCIT BEZMOCI, STRACH. Dochází k pročištění těchto oblastí a NASTARTOVÁNÍ SAMOLÉČIVÝCH MECHANISMŮ TĚLA. IET pracuje s fialovým andělským energetickým paprskem, který má vyšší frekvenci než Reiki, a jeho schopností je čistit emoční, mentální a duchovní bloky.

ZAVÁDĚCÍ CENA TERAPIE do konce dubna 2024: 1,5 hod, 1500 Kč 

ZAVÁDĚCÍ CENA KONZULTACE + TERAPIE do konce dubna 2024: 2 hod, 1800 Kč   

Standardní cena terapie: 1,5 hod, 1800 Kč 

Terapie probíhají v centru Avasa poblíž Florence, Praha 8.

Osobní konzultace

NECÍTÍŠ SE DOBŘE? TRÁPÍ TĚ VZTAHY? NEMOC? NEBO NEMOC TVÉ DÍTĚ?

A CHCEŠ ZNÁT SKUTEČNOU PŘÍČINU, A TÍM I ŘEŠENÍ?

V rámci osobní nebo online konzultace Ti pomůžu odhalit a zvědomit skutečné příčiny toho, co se Ti v životě děje. Ať už řešíš partnerské nebo rodinné vztahy, práci nebo Tě zaskočila nemoc. Nastartujeme spolu proces SKUTEČNÉHO UZDRAVENÍ a nasměruji Tě na cestu SEBE-LÉČENÍ na úrovni duše, mysli i těla. Nebo když budeš chtít, ráda Tě jím provedu.

Cena konzultace: 1, 5 hod, 1800 Kč (1,5 hod online konzultace 1500 Kč)

Cena další konzultace: 1 hod, 1200 Kč ( 1 hod online konzultace 900 Kč)

Osobní konzultace probíhají v centru Avasa poblíž Florence, Praha 8.

Emoční obraz nemoci

ZASKOČILA TĚ NEMOC? NEBO SE S NĚJAKOU DLOUHODOBĚ POTÝKÁŠ?

Nabízím Ti vypracování emočního obrazu dané nemoci podle Metafyzické Anatomie, který Ti přinese pochopení toho, co se Ti Tvé tělo snaží touto nemocí říct. Vše, co nás bolí na těle, nás totiž dlouhodobě bolí na duši. Jsou to potlačené negativní emoce z nějakých zraňujících situací v naší minulosti, které se postupně začnou projevovat jako fyzická nemoc.  Už pouhé přečtení emočních příčin dané nemoci dokáže nastartovat proces uzdravování. Součástí je i můj intuitivní vhled do dané nemoci.

Pokud chceš zjistit, jak takový emoční obraz nemoci vypadá, anebo Tě trápí některá z nejčastějších nemocí, napiš si o můj Ebook ZDARMA .

Cena: 600 – 1000 Kč (podle náročnosti)

Dopřej si léčivý dotek andělské energie. 

Rozum si myslí, intuice ví.

Poznej své stíny a proměň je ve své dary.