Manuál Osobní Transformace

Teprve když POCHOPÍME, jak si svoji realitu v každém okamžiku svého života TVOŘÍME, můžeme ji OPUSTIT a začít si tvořit JINOU.

E-book MANUÁL OSOBNÍ TRANSFORMACE Ti bude PRAKTICKÝM PRŮVODCEM na cestě Tvé osobní transformace. Jde do HLOUBKY, ale vnáší do ní JEDNO-DUCHOST.

Najednou Ti bude jasné, proč ses narodil/a svým rodičům. Proč jsi zažila nevěru. Proč Tě muži opouštějí. Proč Tě Tvé děti neposlouchají. Proč žiješ v nedostatku. Proč jsi nemocná. Proč jsi sama. Proč se necítíš dobře, i když třeba nemáš proč.

Ale hlavně Ti ukáže cestu, JAK to změnit.

Zaregistruj se k odběru mého Newsletteru a získej ode mě ZDARMA jako dárek E-book MANUÁL OSOBNÍ TRANSFORMACE.

Emoční Obraz Nemocí

Pokud se chceme skutečně uzdravit, musíme začít hledat příčinu své nemoci. A tou je vždy energetický blok v našem těle způsobený potlačenými pocity z nějaké zraňující situace v naší minulosti.

Autorka knihy METAFYZICKÁ ANATOMIE Evette Rose vytvořila na základě své dlouholeté terapeutické praxe emoční obraz většiny nemocí, se kterými se potýkáme. Už pouhým přečtením pocitů a vzorců myšlení a chování odpovídající dané nemoci dochází k uvolnění zablokované energie v nás a tím i k nastartování procesu uzdravení.

V E-booku EMOČNÍ OBRAZ NEMOCÍ dle Metafyzické Anatomie aneb NEMOCI PROMLOUVAJÍ Ti nabízím ZDARMA obraz 21 nejčastějších nemocí / problémů současnosti.

Najdeš zde emoční příčiny těchto nemocných projevů: Alergie, Alkoholismus, Anorexie, Bolest hlavy, Celiakie, Deprese, Ekzém, Infarkt myokardu, Kašel, Křečové žíly, Močových měchýř, Mozková mrtvice, Neplodnost, Nespavost, Parkinsonova nemoc, Problémy se zády, Rakovina děložního čípku, Rakovina prostaty, Rakovina prsu, Vysoký krevní tlak, Zápal plic.

V případě zájmu Ti ráda vypracuji Emoční Obraz Nemoci, která právě Tebe nebo Tvé dítě trápí.